Дієві закони, українські цінності та розвиток місцевого самоврядування – три основних цілі, які необхідно вирішувати в Верховній Раді.

У парламенті я готовий захищати українські цінності і європейський вектор розвитку країни. Ми зробили свій цивілізаційний вибір. І цей вибір має залишатися незмінним.

Існуючі політики вже не зміняться і покладатися на них немає сенсу, розвивати країну сьогодні стало справою для кожного, кому вона не байдужа.

Серед основних своїх завдань бачу відстоювання інтересів Львова – його цінностей, ідей, самого міста і людей. Щоб забезпечити розвиток міста і його мікрорайонів, потрібні не лише місцеві ініціативи, а й рішення законотворчого характеру.

Звісно, я йду парламент, щоб відстоювати інтереси Львова. Його мікрорайонів, які мають величезні перспективи. Потрібен лише поштовх. Я це точно знаю, бо живу і працюю у Львові, багато спілкуюся з львів’янами – у Рясному, на Левандівці, Топольній… Я бачу, який потенціал у нашого міста і його мешканців. Я розумію, які рішення і законопроекти потрібно ухвалювати, щоб українські міста розвивалися і ставали комфортними містами для людей.

Зміни близько

Зміни близько! Гуртуймося!

Gepostet von Валерій Веремчук am Mittwoch, 29. Mai 2019

Поширити допис: