У вівторок, 18 червня, о 14:00  у Сихівському районному суді м. Львова відбудеться засідання у справі Фрезерного заводу, в якому керівник фракції «Народний контроль» Валерій Веремчук продовжить відстоювати права підприємців, яких хочуть вижити з території заводу.

Нагадаємо, восени торік у депутатському запиті Веремчук запропонував затвердити детальний план території у районі вулиць Зелена, М. Пимоненка, Д. Січинського зі збереженням її як зони промислового виробництва, аби убезпечити підприємців, які вже понад 20 років працюють на території Фрезерного заводу, від посягань горе-забудовників.

«Я закликав зробити все можливе, щоб припинити рейдерські атаки на майно фірм, які за 20 років через вливання коштів, оновлення обладнання, створили нові якісні виробничі потужності. Сьогодні їхня продукція є знаною не лише у Львові, а й у всій Україні, за кордоном. Чому це важливо? Бо це наш виробник. Йдеться про долю 800 працівників і їхніх родин», – говорить Веремчук.

У результаті, депутат отримав судовий позов від товариства з додатковою відповідальністю «Львівський завод фрезерних верстатів». Зокрема, судовий позов на 100 тисяч гривень подав В.С. Гринчук. Як виявилося, це й же чоловік 5 вересня звернувся до директора департаменту містобудування ЛМР С. Коровайника з офіційним листом. У ньому просить змінити детальний план території на землі багатоквартирної житлової забудови.

«Цей лист викриває справжні наміри керівництва Львівського заводу фрезерних верстатів – не розвивати виробництво, а забудувати територію. Наголошу, що жодними судовими позовами мене не залякати. Я продовжу відстоювати права підприємців та їхніх працівників, які можуть втратити роботу. І жодні судові позови мене не зупинять», – наголосив Веремчук.

Довідка

На території Фрезерного заводу зараз працюють підприємства, які ще 20 років тому придбали тут нерухоме майно. Налагодили виробництво, оновили обладнання. На підприємствах працюють близько восьми сотень людей.

Це ТОВ «Агропромкомплект». Це ТОВ «Будівельник»  – єдине у Західній Україні підприємство у галузі обслуговування аміачно-холодильного та вентиляційного обладнання підприємств харчової промисловості. Це ТОВ «ВЕЕМ-МЕТАЛАВТОПРОМ»  – вони єдині в Україні виготовляють сидіння для усіх видів транспорту, «гармошки» для з’єднання вагонів. Також це ТОВ «Будімпекс-2000» – одне із найстаріших будівельних організацій Львова, що займається ремонтом фасадів. Саме ця фірма оздоблювала фасади Головної пошти, економічного факультету ЛНУ ім. І. Франка, церкви св. Андрія на вул. Шевченка тощо. Також це приватне науково-виробниче підприємство «РЕЗОН» – єдине у Львові, що створює керамічні вироби.

 

Поширити допис: