У Львові сьогодні сонячно. Весну ніхто не скасовував. Тому хочу все ж таки говорити про позитивне. Бо добрі новини є.

Карантин – це самодисципліна і повага один до одного. І львів’яни здебільшого, як бачимо, по порожніх вулицях, розуміють це. Це перша хороша новина.

Робити те, що треба і те, що можеш. Неписане правило на всі часи. І чим більше нас буде дотримуватися його зараз, тим вищі шанси, що навіть у он-лайн режимі ми справді в доброму настрої святкуватимемо Великдень. Радітимемо, бо наші рідні, сусіди, друзі, колеги живі і здорові. Будемо впевнені, що вже за лічені дні зможемо їх обійняти, прийти в гості, побачити, сісти поруч.

Не буду повторювати рекомендації лікарів. Ми всі вже знаємо їх на пам’ять. Тому робити те, що треба для кожного – це дотримуватися цих рекомендацій.

Робити те, що треба і що можемо у цей час – це також і виклик. А що ми можемо?

Багато! Укотре горджуся волонтерами, меценатами, підприємцями. З перших днів ми почали підтримувати львівських медиків. А тепер будемо це робити разом.

Тому ще одна добра новина. Близько десяти громадських організацій, благодійний фондів об’єдналися в єдиний центр допомоги лікарням. У режимі он-лайн будемо отримувати інформацію про потреби кожної лікарні. Координуватимемо свої дії, щоб всі заклади отримали все необхідне. Бо як би не було складно нам, наше нудження вдома – це ніщо у порівнянні з тим, яке навантаження лягає на лікарів, медсестер, санітарів.

Обіцяю, що інформуватимемо про зроблене. Бо достовірна і правдива інформація – це також дуже важливо.

Я не кажу, що наступний місяць буде простим. Буде нелегко. Але треба максимально послабити удар, який може нанести нашому місту, кожному з нас, коронавірусна загроза.

І якщо кожен робитиме те, що треба і що може, нам це вдасться!

Поширити допис: