У четвер, 5 вересня, волонтери «Народної Самооборони» Львівщини передали у Львівський обласний госпіталь інвалідів війни та репресованих ім. Ю. Липи, що у Винниках, чергову партію допомоги з Австрії від подружжя Алекса і Маріни Бівальдів.

Основна частина допомоги – це понад півсотні поручнів, медичних тумб і нічних столиків. А ще чотири ванни та два багатофункціональні ліжка з кушетками, автоклав-стерилізатор.

Як розповів керівник «Народної Самооборони» Львівщини Валерій Веремчук, цьогоріч у березні волонтери вже привозили у госпіталь медичну допомогу з Австрії. Загалом співпраця між «Народною Самообороною» Львівщини та Львівським обласним госпіталем інвалідів війни та репресованих ім. Ю. Липи триває вже два роки.

«Ми продовжуємо підтримувати медичний заклад, де лікуються і проходять реабілітацію нашій військові. Понад те постійно розширюємо межі співпраці: уже стало через волонтерів передаємо допомогу з Австрії. А ще, нагадаю, що влітку у рамках гуманітарної програми Міжнародного допомогового комітету вперше передали сюди велику партію медичних меблів із Німеччини. Таким чином поступово покращуємо матеріальну базу госпіталю, а відтак і умови для перебування його пацієнтів», – говорить Валерій Веремчук.

 

 

 

 

Поширити допис: