В Україні відбулися президентські вибори. Але це не крапка. Чи є зміни? Чи відчуваєте ви себе спокійно і захищено?

Президентська посада – важлива, але Україна – парламентсько-президентська республіка, і попереду – вибори до Верховної Ради. Саме парламент урівноважує роботу президента, підтримує його курс чи блокує небезпечні для країни рішення, забезпечує напрямок руху країни, формує і контролює уряд.

Щоб Верховна Рада виконувала свої функції, її треба оновити, зробити дієвою. Таке оновлення – більше, ніж суспільний запит. Це життєва необхідність – щоб розвиватися, ставати сильнішими і успішними. Українці мають бачити не порожню сесійну залу і кнопкодавство, а людей, які реально працюють. Для себе я вирішив балотуватися у народні депутати, щоб мати можливість представляти там Львів.
Говорю про це, бо після президентських виборів, ще навіть до офіційної інавгурації, стало зрозуміло, що тема парламентського оновлення і розвитку країни стає актуальною і навіть тривожною. Рішення про дострокові вибори і голосування Ради ще більше утвердили в переконанні про необхідність змін.

Про це кажуть на зустрічах, це обговорюють люди між собою. Вони запитують: як зберегти і захистити країну, наші українські цінності, наше бачення розвитку країни, те, що є основою нашої державності, при найменшій загрозі зі сторони іншої гілки влади? Зараз це стало справою кожного з нас. Зрештою, львів’яни, галичани завжди так робили. І це що одна із причин, чому Львів має бути широко представлений у Верховній Раді.

Оновлений парламент має покласти край традиції «закритого клубу», де вирішують за нас. Він має стати місцем об’єднання дієвих людей, тих, хто відчуває себе в силі працювати разом, слухати і чути один одного, працювати в інтересах громади і країни.

<iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2F1151535618326204%2Fvideos%2F668322783605206%2F&show_text=0&width=560″ width=”560″ height=”315″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true” allowFullScreen=”true”></iframe>

Поширити допис:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *