Керівник «Народної Самооборони» Львівщини та депутат Львівської міської ради Валерій Веремчук, якого висунула «Громадянська позиція», лідирує у рейтингу кандидатів у народні депутати у 116 виборчому округу, до складу якого включено Залізничний район, частина Шевченківського району, Рудно і Брюховичі.

За результатами соціологічного опитування, що було проведено в період з 25 червня по 5 липня 2019 року (опитано 600 респондентів, похибка складає 3,2%) компанією  Novelty Result Group, Валерій Веремчук набирає 23,7% голосів тих, хто має намір голосувати і визначився, – пише “Форпост”.

На другому місці йде самовисуванець, депутат фракції «УКРОП» у ЛМР Ігор Зінкевич – 17,8%, Кандидат від «Європейської Солідарності», чинний народний депутат від «Народного фронту» Микола Княжицький набирає 15,8%. Інші кандидати суттєво відстають.

Соціологи відзначають, що всі опитані загалом і окремо прихильники  Веремчука сприймають його як такого, кому відповідають наступні характеристики: розумний, вирішуватиме проблеми округу та міста, енергійний, патріот.

Ще один момент: для 40% опитаних наявність у кандидатів досвіду роботи в органах місцевого самоврядування виступає значущою перевагою. Натомість найменшу кількість прихильників -8,5% – має гіпотетичний кандидат, який вже був народним депутатом Верховної Ради.

Загалом, опитування показало нинішні настрої виборців і їхнє ставлення до подій у державі: 50% опитуваних переконані, що Україна рухається у хибному напрямку, ще 15%  вагалися з відповіддю, відтак потрібні зміни. Зокрема, у 116-му окрузі найбільше несприйняття нинішньої ситуації в країні у мешканців Левандівки і Шевченківського району – 72% та 71%.

 

Поширити допис: