Вишиванка – це не просто красива сорочка. Це те, що ідентифікує українців, тож вишиванку потрібно не лише носити з гордістю, а й вартувати її, – тематичний флешмоб  #Вартий_вишиванки у  соцмережах провели львівські волонтери, активісти і діячі.

Флешмоб запустив керівник «Варти» Ігор Зінкевич. Ідею підхопили очільник «Народної Самооборони» Львівщини Валерій Веремчук, відома суспільна діячка Наталія Шелестак.

«Мало вбратися у вишиту сорочку на свята чи на урочисті події. Бути вартим вишиванки – це розуміти її суть і зміст, передавати їх своїм життям, вчинками, ставленням до інших, до своєї країни», – написав на своїй сторінці у фейсбуці Валерій Веремчук.

«Вишиванка – це код нації, наш оберіг, наша історія, наша гордість. Вишиванка об’єднує всіх українців світу! Зі святом і пам‘ятаємо, що одягнув вишиванку – будь вартий її», – підтримала флешмоб Наталія Шелестак.

Упродовж дня до флешмобу долучилися десятки львівських волонтерів, активістів.

«Такою невеличкою акцією у соцмережах ми хотіли об’єднати тих, для кого бути українцем – це не лише мати громадянство України. Це те, що закарбоване у твоєму серці, коли ти цінуєш свою мову, предків, традиції! Коли «УКРАЇНЕЦЬ» для тебе звучить гордо, а вишиванка – не тільки стильний одяг, а справді оберіг», – пояснив задум Ігор Зінкевич.

 

 

Поширити допис: