Політична партія «Громадянська позиція» висунула керівника ГФ «Народна Самооборона» Львівщини та фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді Валерія Веремчука балотуватися у народні депутати України по мажоритарному округу №116 у Львові.

Публічне висунення кандидатів відбулося сьогодні, 10 червня, у Києві біля пам՚ятника Тарасові Шевченку під час з՚їзду партії.

Зазначимо, що про свою готовність іти у Верховну Раду Валерій Веремчук оголосив ще 16 травня.

«Балотуватися від «Громадянської позиції» – це спільне рішення «Народного контролю», його підтримали мої колеги з фракції. Адже ще понад рік тому навесні наші політичні сили повідомили про готовність об՚єднатися на виборах, щоб створити міцну демократичну платформу. Єднання ефективних людей – зараз дуже на часі, щоб спільно відстоювати українські цінності, європейський вектор розвитку країни. Окрім наших двох сил, до платформи приєдналися «Рідна країна» Миколи Томенка, «Європейська партія України» Миколи Катеринчука. Це сильна підтримка», – коментує Валерій Веремчук.

Зазначимо, що 116-ий виборчий округ охоплює Залізничний район Львова, частину Шевченківського району, а також смт. Брюховичі і Рудно.

Нагадаємо, що Валерій Веремчук уже вдруге балотується у ВРУ. У 2014 році він балотувався також по в.о. №116 у Львові. Тоді зайняв 2-ге місце з результатом 17,91% – 20 559 голосів, перемігши Ірину Фаріон і поступившись кандидату від партії «Самопоміч» Ірині Подоляк.

 

Поширити допис: