Кандидат у народні депутати по 116 в.о. (Шевченківський, Залізничний райони міста, Брюховичі та Рудно), керівник «Народної Самооборони» Львівщини, депутат Львівської міської ради

Разом із депутатами фракції, активістами ми багато зробили у Львові. За чотири роки – близько 150 проектів у Рясному, Топольній, Левандівці, Сигнівці, Богданівці.

Разом із волонтерами «Народної Самооборони» доставили на схід сотні тон допомоги військовим, привезли з Європи майже 2 тисячі ліжок, інших меблів, медичного обладнання у львівські лікарні: військовий госпіталь, «ОХМАТДИТ», пологові будинки, «інфекційна». Про проблеми не лише чуємо від інших, а бачимо їх і вирішуємо.

Час переносити цей позитивний досвід на законодавчий рівень. Наша велика команда делегує мене у Верховну Раду. І коротко про те, над чим працюватиму у парламенті:

 • Більше повноважень місцевому самоврядуванню;
 • Більше грошей на місця.

«На прикладі своїх колег знаю, що на місцях є ефективні депутати, управлінці. Але, щоб працювати ще краще, потрібно сильніші інструменти дії. Більше грошей у місцевих бюджетах – це оновлена інфраструктура, якісний транспорт і дороги. Поліклініки у кожному мікрорайоні, достатня кількість садочків і шкіл. Інноваційні проекти. Наразі ми  встановили сонячні батареї на одній школі, а потрібно на всіх. Гроші на місцях – це якісний рівень життя»

 • Відкриті та прозорі принципи наповнення й витрат бюджету, закупівель;
 • Інтерактивні інформаційні платформи про наповнення й видатки бюджету.

 «Гроші люблять чіткий рахунок. Контроль за їхнім використанням можливий лише тоді, коли бюджети прозорі, а інформація є доступною і зрозумілою. Країна – у смартфоні? Давайте розпочнемо із бюджету он-лайн»

 • Послаблення тиску на підприємців «контролерами», система швидкого отримання дозвільних документів;
 • Скорочення погоджувальних процедур для можливості швидко розпочинати роботи.

«Бюрократія гальмує розвиток. Знаю це і як депутат, і як підприємець. Рішення повинні ухвалюватися швидко на місцях, а не проходити десятки кіл погоджень «на верхах». Тоді ремонти стартуватимуть вчасно, підприємці зароблятимуть гроші, а не оббиватимуть кабінети чиновників».

 – Запровадження страхових механізмів у галузях охорони здоров’я та соціального й пенсійного забезпечення, збільшення мінімальної пенсії до 6 тис. гривень

 «Чотири роки підтримуємо лікарні, бо не повинні пацієнти лежати в коридорах, жінки народжувати у некомфортних умовах, а герої війни не мати тренажерів для реабілітації. Але  медицина не може триматися лише на гуманітарній допомозі. Якісна і доступна медицина, високі соціальні стандарти – тут роботи ще не початий край. Навіть 6 тисяч гривень – це справді мінімум, коли пенсіонери почуватимуться більш забезпеченими. Уже проводимо консультування з експертами, щоб реалізувати це».

 • Державна програму розвитку громадського транспорту в Україні.

«Підтримка міст при розширенні, будівництві чи модернізації мереж електротранспорту. Чому Львів замість рідних «Електронів» придбав вживані трамваї з Берліна? Причина – ціна. Наші виробники транспорту мають отримувати пільги від держави, щоб продавати  трамваї/автобуси/тролейбуси по доступних для українських міст цінах. Щоб наші громадяни могли їздити як люди».

 • Збільшити фінансування армії до щонайменше 6% ВВП;
 • Розвиток і модернізація українського військового виробництва;
 • Забезпечення військових житлом і соціальними гарантіями

«Тут усе просто. Починав допомагати армії як волонтер, продовжу робити це і в парламенті. Наша перемога – це наша армія».

 • Недопущення реваншу антиукраїнських і проросійських сил;
 • «Ні» перегляду Закону про українську мову, Закону про квоти чи скасуванню законів про декомунізацію.

«Збереження, захист і примноження українського – це питання нашої духовної незалежності. Питання безпеки країни. Бо поки ти в серці – українець, ти захищатимеш інтереси України».

Чому потрібно йти на вибори 

«Я багато спілкуюся з людьми – на вулицях, біля будинків. Є розчарування, є перевтома від політики, виборів, обіцянок. Але є й надія. Люди таки сподіваюся і вірять, що зміни близько. Ось ТОП-5 причин, чому потрібно прийти на вибори 21 липня:

 • Округ повинен мати дієвого депутата, а не «парашутиста» чи старого політика;
 • Треба обрати справді народного депутата із сильною командою на місці, яка вже роками працює для людей;
 • Єдиним джерелом влади в Україні є НАРОД. 5 статтю Конституції – в дію;
 • Обдуманий вибір на дільниці або знову барикади і протистояння на вулицях;
 • Це шанс працювати і розвивати, а не чути через 5 років знову, що «люди бідкаються, а влада розводить руками».

 

 

 

 

 

Поширити допис: