Постійна комісія охорони здоров’я та соціального захисту Львівської міської ради провела виїзне засідання та ознайомилась із роботою поліклінічного відділення КНП “Львівська 1-а міська клінічна лікарня ім. Князя Лева”.

«Ми побачили наскільки якісно організована тут робота Центру слуху. Також тут працює сурдоперекладач, яка допомагає пацієнтам під час консультування із спеціалістами. Це дійсно важливо, що медичний заклад дбає про інклюзивність та забезпечення доступності до медичних послуг для усіх львів’ян», – сказав голова комісії Валерій Веремчук.

Він зазначив, що Центр слуху займається допомогою пацієнтам, які перенесли COVID-19 та отримали ускладнення у вигляді порушення слуху.

«У медичній установі також є можливість діагностувати і вчасно виявляти порушення слуху у немовлят. Зараз це роблять навіть в поліклінічних умовах. Додам, що в Центрі слуху працює отоневропатолог. Центр слуху має серйозний потенціал та хороших фахівців і може стати загальноміським центром», – зазначив Валерій Веремчук.

Окрім того на базі Лікарні Князя Лева працює реабілітаційне відділення, яке допомагає не лише дорослим, але й діткам.

«Загалом ми побачили, що тут працюють фахові люди, є хороше та сучасне обладнання в клініко-діагностичній лабораторії, а також в бактеріологічній лабораторії, яка, фактично, є однією із найпотужніших у нашому місті. Від керівництва закладу ми почули, що  тут бракує сучасного рентгену і зважаючи на обсяги роботи це питання необхідно вирішити якнайшвидше», – сказав Валерій Веремчук.

Також на комісії обговорили питання функціонування наших закладів медицини з долучених територій. Усі вони будуть підпорядковані саме Львівській 1-й міській клінічній лікарні ім. Князя Лева.

«Окрім того, на комісії ми розглянули програму, яку презентував наш колега-депутат Євген Кузик. Вона стосується здоров’я львів’ян і направлена на те, аби популяризувати скринінг, ранню діагностику та вчасне виявлення захворювань серед мешканців міста. Зараз ми маємо серйозну проблему, адже у зв’язку із пандемією COVID-19 люди не йдуть на обстеження, що згодом призводить до важких наслідків. Наша комісія й надалі працюватиме безпосередньо у закладах охорони здоров’я, аби краще розуміти проблеми з якими зіштовхуються пацієнти та медичні працівники. Хочу особливо відзначити колектив лікарні Князя Лева – це професійна та досвідчена команда, яка добре знає свою роботу та вболіває за розвиток своєї установи», – підсумував Валерій Веремчук.

Поширити допис: