Збільшити фінансування армії до щонайменше 6% ВВП, налагодити розвиток власного військового виробництва і забезпечити військових житлом і соціальними гарантіями, – ці речі керівник фракції «Народний контроль» і «Народної Самооборони» Львівщини Валерій Веремчук уважає пріоритетними у роботі оновленого парламенту.

Про це він заявив під час зустрічі із АТОвцями, яку для кандидатів у народні депутати по 116 виборчому округу організувала Львівській обласній спілці соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих.

«Я розумію, чому бійці задають нам, кандидатам у депутати, гострі питання… У Львові і волонтери, і я з колегами у міській раді робимо все, щоб бійці, родини загиблих у нашому місті отримували житло, грошові компенсації. Але це мінімум, якого недостатньо. Я беззастережно вірю у силу духу, міць наших воїнів. Тільки армія потребує більш потужної  підтримки від держави», –  переконаний Валерій Веремчук.

За його словами, кожен українець сьогодні зацікавлений у зміцненні армії, адже «навіть у Львові спати спокійніше, коли знаємо, що наші воїни стоять стіною на сході: озброєні, нагодовані, одягнуті».

«Українська армія – в десятці найкращих у Європі. Мета – ТОП-3. З таким «сусідом»-агресором інакше просто не можна. Як і не можна, щоб наші Герої після повернення додому виявлялися нікому не потрібними, а служба у війську не цінувалася. Саме тому у Верховній Раді моїм пріоритетом буде робота на тим, щоб збільшити фінансування армії до щонайменше 6% ВВП, провести модернізацію Збройних сил України, розвинути власне військове виробництво і забезпечити військових житлом і соціальними гарантіями», – наголошує Валерій Веремчук.

Нагадаємо, 10 червня під час партійного з՚їзду «Громадянська позиція» висунула Валерія Веремчука кандидатом до парламенту. 19 червня ЦВК зареєструвала Веремчука кандидатом по 116 одномандатному виборчому окрузі у Львові.

Ще раніше Веремчук заявив про свою готовність балотуватися у Верховну Раду України.

Нагадаємо, при «Народній Самообороні» Львівщини діє один із найбільших волонтерських Центрів допомоги сімʼям учасників АТО, який від початку війни на сході надає допомогу військовим та їхнім родинам.

 

Поширити допис: