Волонтерський центр допомоги медикам у Львові запустив онлайн платформу, завдяки якій вдасться ефективно і скоординовано долучатися до підтримки лікарень – http://varta.lviv.ua/

Про це повідомив керівник «Народної Самооборони» Львівщини Валерій Веремчук на своїй сторінці у фейбуці.

Він нагадав, що практично у перші дні карантину активісти, бізнес, духівництво і благодійні фонди об’єдналися у Волонтерський центр допомоги медикам. Разом працюють над збором коштів, пошуком, придбанням, доставкою і вже навіть виробництвом речей, яких потребують лікарі.

«І знаю, що охочих долучитися до нашої роботи багато. А щоб наші дії були ефективні і скоординовані, запускаємо онлайн платформу оперативної і актуальної інформації», – повідомив Веремчук.

Зокрема на сайті можна дізнатися про:

  • заклади Львова та області, які потребують підтримки;
  • потреби кожного закладу в тих чи інших речах;
  • як долучитися до роботи Центру: стати волонтером, підтримати фінансово, надати інформацію про джерела закупівлі необхідного;
  • карту волонтерів у Львівській області;
  • ситуацію з поширенням коронавірусу в Україні.

«Карантинемо вже понад місяць. Але зберігаємо бойовий настрій і максимально даємо опір коронавірусній заразі. Від першого дня карантину львів’яни вкотре показали свою єдність і бажання спільно протистояти небезпеці. І разом ми це зробимо», – переконаний Валерій Веремчук.

Зазначимо, що зібрану та придбану допомогу волонтери збирають на єдиному складі центру, а далі, залежно від потреб, передають лікарням.

 

Поширити допис: