У Львівській медичній академії імені Андрея Крупинського відбулось відкриття сучасного Тренінгового центру з догляду за пацієнтом. Проєкт реалізували завдяки спільним зусиллям академії, міського центру зайнятості, постійної депутатської комісії охорони здоров’я та соціального захисту Львівської міської ради, голови комісії Валерія Веремчука та депутата Тараса Ворка, а також Народній Самообороні Львівщини, які допомогли облаштувати центр медичним устаткуванням та технікою.

“Переконаний, що подальша взаємодія із центром зайнятості стане справжнім проривом у формуванні фахових спеціалістів у цьому напрямку на ринку праці у Львові. Добре, що люди матимуть змогу навчатися в таких комфортний умовах, з використанням сучасних технологій та обладнання. Щиро дякую за це ректору Львівської медичної академії Юрію Кривку за активність та ініціативу”, – сказав Валерій Веремчук.

Такий тренінговий центр дозволить випускати фахівців по догляду за важкохворими пацієнтами. Курс тренінгів розрахований на людей, які не мають медичної освіти, але доглядають за літніми та важкохворими людьми. Їх навчатимуть комунікації з хворими, як правильно їх харчувати та доглядати за ними. Також їх навчать робити ін’єкції та вводити ліки.
Окрім того вони отримають базові знання із серцево-легеневої реанімації. Навчання допоможе людям зберегти себе від перенавантажень, щоб не зашкодити собі та тим, за ким вони доглядають.

Довідково: Львівська медична академія імені Андрея Крупинського розпочинає набір на місячні тренінги з догляду за пацієнтом. Після  завершення тренінгу – курсанти отримають сертифікати на державній мові, а також на італійській, іспанській, польській та чеській (за вибором) та можуть бути внесені в базу даних Львівського міського центру зайнятості. Курс тренінгів буде розрахований на людей, які не мають медичної освіти, але доглядають літніх та важкохворих людей. Під час навчання курсанти також отримають базові знання із серцево-легеневої реанімації. Навчання допоможе людям зберегти себе від перенавантажень, щоб не зашкодити собі та тим, за ким вони доглядають.

Поширити допис: