Учора, 4 липня, у Львові на вул. Хмельницького, 267 невідомий чоловік напав на намет кандидата у народні депутати по 116 виборчому округу Валерія Веремчука, та побив чоловіка, який став на захист агітаторок.

Як розповіли очевидці, до намету, в якому працювали дві жінки-агітаторки, близько 17:00 години підійшов високий чоловік міцної статури. Був у чорних окулярах і бейсболці. Одразу почав погрожувати жінкам: якщо не заберетеся звідси, то «допоможу» очистити територію.

 

На слова жінок, що мають усі дозволи на розміщення агітаційного намету за цією адресою, відреагував ще більшою агресією, почав розмахувати руками.

У цей час до намету підійшов чоловік однієї із жінок та спробував утихомирити дебошира. У результаті отримав сильний удар в обличчя: у чоловіка до крові глибоко розсічена брова, вибито пів зуба. Після цього нападник швидко втік.

«Це вже не вперше до наших наметів підходять невідомі та погрожують агітаторам. Утім учорашній випадок – вершина «чорної» боротьби проти мене, адже під напади зі застосуванням фізичної сили потрапляють люди, які підтримують мене. Якщо хтось має  якісь питання до мене, то тоді майте сміливість зустрітися зі мною особисто. Але не кидайтеся на жінок. Це ганьба! Обовʼязково звертатимуся до правоохоронців, аби зʼясувати, хто стоїть за цим. Жодними погрозами мене не залякати», – коментує Валерій Веремчук.

 

 

Поширити допис: