Керівник Львівської обласної дитячої лікарні ОХМАТДИТ Мар՚яна Возниця  розповіла про співпрацю із «Народною Самообороною» Львівщини та її очільником Валерієм Веремчуком. Зокрема, уже кілька років волонтери передають у заклад медичні меблі, обладнання, які доставляють з Європи.

За словами Мар’яни Возниці, вона познайомилася з Валерієм Веремчуком практично відразу, як очолила львівський «ОХМАТДИТ». А це майже три роки тому. За цей час налагодили справді живу і активну комунікацію.

«Валерій часто приїжджає до нас. З добрими справами, допомогою. Її бачать і працівники лікарні, і наші пацієнти. Маємо постійні обговорення потреб медзакладу, є прозорість процесів, нашої співпраці», – розповідає вона.

Крайня передача допомоги відбулася зовсім нещодавно. Лікарня отримала кушетки для пацієнтів з електричним приводом, візки для прибирання, меблі.

«Це те, без чого ми не можемо обійтися, адже йдеться про безпеку пацієнтів. Кушетки з електричним приводом коштують найдорожче, а раніше ми вже отримали багато іншого необхідного обладнання та речей, які щодня допомагають рятувати життя», – каже керівниця «ОХМАТДИТу» Мар’яна Возниця.

Також додає: «Ті речі, які вже ми зробили спільно, мають значний відгук серед пацієнтів. Раніше замінили ліжка в палатах та меблі. Також Валерій відгукнувся тоді, коли ми не мали, до кого звернутися, та допоміг оновити стерилізаційну. Те що ми вже зробили разом – це на роки», – переконана Мар’яна Возниця.

Нагадаємо, вже чотири роки діє гуманітарна програма Міжнародного допомогового комітету. В її рамках волонтери «Народної Самооборони» Львівщини привозять і забезпечують розмитнення допомоги з Австрії, Німеччини та інших країн, яку передають у лікарні Львова та області.

 

Поширити допис: