Керівник фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді Валерій Веремчук вимагає, щоб міська рада негайно розрахувалася за вже встановлені на вулицях Львова камери відеоспостереження.

«Сучасна система відеоспостереження на вулицях – це безпека, швидке реагування на господарські проблеми, можливість розкривати злочини по гарячих слідах. У Львові вже встановили 520 відеокамер, частина яких із функціями розпізнавання обличчя, автомобільних номерів. У Києві використання системи такого «розумного» відеонагляду зменшило вуличну злочинність утричі! І Львів також має рухатися в ногу з часом, використовувати у житті міста нові технології», – заявив він під час сесії ЛМР 12 грудня.

Тож депутат не розуміє, чому у мерії несподівано вирішили не платити гроші за вже встановлені у Львові відеокамери. За його словами, це і непорядно, і суперечить інтересам львівʼян.

«Із незрозумілих ні мені, ні керівнику управління безпеки міста Юрію Ділю причин на вже встановлені камери місто не виділило ні копійки. 0.00 гривень. По суті, мерія відмовляється оплатити власне ж замовлення, яке пройшло всі потрібні процедури, тендери. Це непорядно і суперечить інтересами львівʼян. Саме тому закликаю, мерію оговтатися і негайно передбачити у бюджеті розвитку гроші, які маємо заплатити за встановлені камери. Понад те, закликаю не зупинятися і в наступному році продовжити активно встановлювати відеонагляд у всіх районах Львова», – заявив Валерій Веремчук.

 

 

 

Поширити допис: