Насичена робоча поїздка до Кракова. З колегами-депутатами мали нагоду зустрітися та поспілкуватися з керівницею департаменту охорони здоров’я Кракова, яка розповіла про медичні програми, які діють у місті. Дуже корисний досвід, який ми обов’язково привеземо до Львова. Про це розповів депутат Львівської міської ради, голова медичної комісії ЛМР Валерій Веремчук.
Окрім того, ми поспілкувалися з лікарями та дізналися про те, як працюють міські лікарні. Комфорт пацієнта там на першому місці і це дуже важливо. Також мали нагоду зустрітися із першим заступником президента міста Кракова Анджеєм Кулігом.
Щиро дякую нашому генеральному консулу України В’ячеславу Войнаровському за організацію цих зустрічей та теплий прийом у стінах консульства. Дякую за те, що гуртуєте українців і відстоюєте національні інтереси нашої держави на міжнародному рівні.
Впевнений, що за підсумками робочої поїздки ми з колегами напрацюємо чимало корисних програм та ініціатив, які впроваджуватимемо у Львові. Сподіваюсь на подальшу плідну співпрацю з польськими колегами.

Поширити допис: