У суботу, 25 грудня, у Будинку воїна відбувся благодійний Різдвяний вечір організований волонтерами Народна Самооборона Львівщині та Центром допомоги сім’ям учасників АТО. Понад 30 дітей учасників російсько-української війни отримали подарунки з нагоди Різдвяних свят.

“Затишне Різдво – це коли поруч найрідніші, лунає дзвінка коляда та дитячий сміх. Саме таким сьогодні видався Різдвяний вечір у Будинок воїна. Знаю, що багато хто з наших Героїв не раз зустрічали першу Різдвяну зірку вдалині від дому, в холодних окопах та бліндажах. І за це щиро дякую кожному захиснику України.
Саме тому, Народна Самооборона Львівщини вирішила сьогодні провести Різдвяний вечір, аби у ці тривожні часи, ми усі перейнялися, бодай на мить, різдвяним духом, відчули родинний затишок та єднання. Адже не одне Різдво наша волонтерська спільнота зустрічала разом із нашими захисниками на позиціях. Головне ніколи не забувати, що поки ми разом – ми сильні! Нехай Різдво Христове принесе на нашу землю мир і спокій, а найголовніше – перемогу над ворогом!
Щиро дякую усім, хто долучився до організації цього родинного свята. Дякую Центр допомоги сім’ям учасників АТО і Неля Васюта, які опікуються родинами наших воїнів. Дякую керівнику Будинку воїна Олег Височанський за теплу зустріч, а Ансамблю народної музики та танцю “Ґорґани” Центру дитячої творчості “Веселка” Франківського району м. Львова за гучну коляду, яка вперше пролунала цьогоріч. Дякую Ксенії Клим за те, що розділила з нами цей день.
Це був гарний день сповнений гарними емоціями. Дітки побували на солодкому майстер-класі із розпису різдвяних пряників, а дорослі могли поспілкуватися смакуючи тепле какао. Окрім того, понад 30 діточок учасників бойових дій отримали подарунки з нагоди Різдвяних свят в рамках благодійної акції “Різдвяний конвой”.
Нагадаю, що “Різдвяний конвой” – це соціальний проєкт, який реалізовують представники Freunde helfen Konvoi Dresden “WPK WeihnachtspackchenkonvoigGmbH” з Німеччини у партнерстві з Народною Самообороною Львівщини та громадською організацією Lviv International Rotary Club“, – сказав керівник Народної Самооборони Львівщини Валерій Веремчук.

Поширити допис: