У Львові на території колишнього Фрезерного заводу продовжують «виживати» підприємців!  Підприємців, які дають роботу понад 800 працівникам. Які не лише продають, а й виробляють. Наповнюють бюджет Львова податками.

Нагадаю, що вже кілька років цих підприємців, які ще наприкінці 90-х років законно придбали зруйновані приміщення на території знищеного заводу, налагодили тут роботу, зазнають рейдерських атак, метою яких є знищення підприємства та будівництво багатоквартирних будинків. Підприємців тягають по судах, захоплюють майно. До речі, я також отримав позов, коли виступив на захист підприємців.

Учора виїхали на місце робочою групою ЛМР. Побачили «обʼєкти», які начебто необхідні для роботи ТзОВ «Львівський завод фрезерних верстатів», ТОВ «ЛЗФВ», ТОВ «Промислова лінія». Десять метрів іржавої колії, що починається ні звідки і веде в нікуди. Відстійник, який нібито має бути десь під землею. Тепловий пункт, якого нема. Забетонована ділянка, яку називають складом, прямо на червоних лініях. Ненакрита, але яку почали обносити парканом. І, основне, усе це без дозволів.

А ще побачили «нічийні» металеву буду і фуру, якими перекрили дорогу іншим підприємствам.

  • Ми вже втомилися від цієї війни з цим Пешком. Він нам не дає спокійно працювати, жити, – керівниця одного зі підприємств не стримує емоцій і показує фото руїн, які придбала, відновила і налагодила в них роботу.

  • Мені вночі дзвонять і кажуть, що на підприємстві невідомі люди. Я хочу розвивати і збільшувати виробництво, а тут постійний тиск, суди. Як вберегти підприємство і спокій? – розповідає директор ПНВП «РЕЗОН», єдиного у Львові, що виготовляє кераміку.

Як підприємець знаю, що таке «дрібне шкідництво» від конкурентів. Але це інше. Повне беззаконня. Людям просто не дають спокійно працювати.

Радію, що ця проблема привернула увагу багатьох моїх колег. Що вони все побачили і почули самі. Впевнений, що зможемо зупинити цей терор. Бо кого ще підтримувати, як не своїх виробничників, яких у Львові не так багато.

 

 

Поширити допис: