Керівник фракції «Народний контроль» у ЛМР Валерій Веремчук вимагатиме, щоб підрядник власним коштом виправив «халтуру» у своїй роботі при облаштування парку 700-річчя Львова: через погано прокладену бруківку вже проростає трава, дерева загинули через завезену глину.

Зокрема, Валерій Веремчук зустрівся із мешканцями мікрорайону «Топольна» та вул. Замарстинівської, які провели екскурсію парком.

«Ще раз переконався, наскільки потрібен контроль за використанням бюджетних коштів. Емоційне спілкування з людьми. І є чого! Парк 700-річчя Львова. Знаю, скільки зусиль і часу доклали мешканці, активісти, зокрема Галина Юрковська, щоб у парку почали налагоджувати  благоустрій. Але… Підрядники зганьбилися на прокладанні доріжок: уже зараз через погано прокладену бруківку проростає трава. А ще навезли глини, через яку загинули дерева. Безсовісність чи нефаховість? Зізнаюся, від побаченого мені забракло цензурної лексики: це не просто викидання грошей на вітер, а повна зневага до громади і до людей, які намагаються покращити життя в мікрорайоні», – написав Веремчук на своїй сторінці у Фейсбук.

 

Також наголосив, що готуватиме звернення, щоб підрядники виправили свій «брак» у парку.

 

 

 

 

Поширити допис: