Під час засідання постійної депутатської комісії охорони здоров’я та соціального захисту Львівська міська рада ми розглянули питання функціонування новоствореного територіального медичного об’єднання. Про це інформує депутат Львівської міської ради, голова медичної комісії Валерій Веремчук.
Нагадаю, що раніше Львівська міська рада юридично завершили процес об’єднання КНП “8-а міська клінічна лікарня м.Львова” Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова та Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова в 1 територіальне медичне об’єднання міста Львова
Звісно було багато пересторог, адже такого досвіду у нас раніше не було. Під час засідання комісії ми з’ясовували, що вдалося зробити протягом цих 10 днів від прийняття рішення міськрадою. Також обговорили проблеми, які виникли за цей час. Це необхідно для того, аби в майбутньому уникнути подібних труднощів при об’єднанні наступних двох ТМО: акушерства та гінекології, а також планової госпісної та паліативної допомоги. Тому було важливо зрозуміти, чи все функціонує і чи не виникає критичних проблем в колективах, а також у фінансовому та юридичному аспекті.
Від керівників ми почули, що є робочі моменти, але в цілому все працює, об’єднання відбулося. Звісно, ще не усі нюанси вирішено, але ми бачимо, що рухаємось у правильному напрямку. Важливо в наступному році втримати той темп фінансування медичної галузі, який ми задали цього року, аби усі інші лікарні могли якісно змінюватися, закуповувати нове обладнання та здійснювати ремонти.
Окрім того, на комісії ми розглядали низку бюджетних питань. Йдеться про ефективне використання коштів, тому усі залишки перейшли на ті медичні об’єкти, на яких вже виконані роботи. Ми збалансували витрати бюджету, аби усі кошти виділені на медицину були вкладені саме в наші лікувальні заклади.

Поширити допис: