Напередодні дня Святого Миколая 40 діток наших військових та добровольців ДУК ПС отримали подарунки. В рамках проєкту Ланцюжок добра відбулося свято для малечі. Про це повідомив керівник Народної Самооборони Львівщини Валерій Веремчук.
“Гарний настрій, зустріч та спілкування з Миколаєм і такі очікувані подарунки – це стало можливим завдяки нашим партнерам з організації  “Ланцюжок добра/Cadena de Bondad” та Nataliya Bohatska з Іспанії. Щиро дякую усім помічникам Святого Миколая, які підготували таке гарне свято. Безмежно дякую наших захисникам, які в холодних окопах стоять на сторожі нашої незалежності.
Поки ланцюжок добра залишатиметься безперервним, до того часу у світі пануватиме людяність. Кожен із нас є маленькою ланкою у цьому ланцюжку, але часом буває так, що, навіть, найменша ланка є вирішальною. Тому творімо добро! Дякую нашим невтомним волонтерам Народна Самооборона Львівщини, Центру допомоги сім’ям учасників АТО, Нелі Васютю, Уляні Кузик, а також Благодійному Фонду Уляни Кузик за цей прекрасний передсвятковий день”, – сказав Валерій Веремчук.
Нагадаємо, як повідомляли раніше, до Львова з Німеччини прибув черговий “Різдвяний конвой”, який привіз 9000 подарунків для дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Поширити допис: