Учора, 15 липня, на благодійному вечорі, який організували волонтери «Народної Самооборони» Львівщини на підтримку Героя АТО Сергія Загасайла, вдалося зібрати 65 тисяч гривень. Усі кошти підуть на реабілітацію воїна, який у травні 2014 року отримав важкі поранення біля Словʼянська. Сергій переніс 15 операцій і намагається звестися на ноги.

Головною подією вечора, який відбувся у музеї-садибі Михайла Грушевського,  став благодійний аукціон, лотами якого стали вишивані картини. Більшість із них створили дружини, матері воїнів, що загинули на сході.

«Жінки приходять у наш Центр допомоги сімʼям учасників АТО, спілкуються між собою. Вишивання стало для них певною розрадою, допомагає відволіктися. Кожна картина особлива. Їх створили жінки, які зазнали неповторної втрати, але знайшли у собі сили жити далі, допомагати іншим. Зараз їхні роботи допоможуть Сергієві Загасайлу продовжити реабілітацію», – розповідає волонтер «Народної Самооборони» Львівщини Ірина Роман.

На вечорі Сергій був разом зі своєю мамою і дружиною – жінками, які сьогодні докладають максимум зусиль, щоб найдорожча для людина поправилася.

«Я вдячна усім, хто прийшов на вечір підтримати Сергія. Я вдячна всім, хто не залишив нас сам на сам у біді», – звернулася до присутніх мати Героя Алла Загасайло.

«Не можна здаватися і зламатися, бо це гибла справа», – переконаний сам Сергій Загасайло.

Найкраще місце для проходження реабілітації Сергія – центр «Модричі» у Трускавці. Туди потрібно їздити 3-4 рази в рік. Один курс триває 3-4 тижні, а доба перебування у центрі вартує 4200 гривень.

«Зібрані кошти – це наш скромний внесок у реабілітацію Сергія. Але на цьому не зупиняємося. Я знайомий із цим мужнім молодим чоловіком із 2015 року. Його жага до життя, боротьба із понівеченим тілом вражають. Також захоплююся самовіддачею його мами, дружини, які є для Сергія справжньою опорою. «Народна Самооборона» Львівщини уже кілька років допомагає Сергію Загасайлу і продовжить це робити й надалі. Ми всі впевнені, що він знову зможе ходити», – говорить керівник «Народної Самооборони» Львівщини Валерій Веремчук.

Долучитися до допомоги Сергію Загасайлу може кожен:

Картка ПриватБанку
4731 2191 1126 0042
Загасайло Сергій Володимирович

 

Поширити допис: