Учора під час засіданні постійної депутатської комісії охорони здоров’я та соціального захисту Львівської міської ради ми розглянули питання планування бюджету на наступний рік в частині медичних програм. Про це повідомив депутат Львівської міської ради, голова медичної комісії Валерій Веремчук.
На комісії ми обговорили суми коштів, які потрібно передбачити на виконання трьох програм, які прийняли цьогоріч:
Міської програми діагностики, протезування та реабілітації глухих та слабочуючих дітей, у тому числі з вадами мовлення на 2021-2023 роки. Це дуже важлива програма, яка передбачає закупівлю імплантів, які є дуже дорогими. Цього року було виділено понад 3 млн грн на придбання 5 імплантів. На наступний рік ми також запланували відповідну суму з міського бюджету.
Також Міської інформативно-комунікаційної програми “Медичний контакт-центр“ на 2021-2022 роки. Йдеться про функціонування “гарячої лінії”.
Міської програми скринінгу, профілактики та ранньої діагностики захворювань “Здоров’я львів’ян” на 2022-2024 роки, яка є ініціативою депутатів. Вона є дуже потрібною для міста, адже орієнтована на діагностику та раннє виявлення захворювань у мешканців.
Наступного року ми хочемо зробити основний акцент на профілактиці та діагностиці захворювань. Наше завдання – сприяти тому, аби львів’яни, за допомогою сімейних лікарів, більше звертали увагу на своє здоров’я та проходили скринінг. Це дасть можливість знизити показники запущених випадків захворювань, випередити небезпечні хвороби чи патології та уникати важких наслідків. Саме сімейні лікарі мають працювати з людьми, скеровувати їх до фахівців та пояснювати важливість цього процесу. Для кращого результату ми хочемо стимулювати хорошими преміальними найкращих сімейних лікарів, які будуть мати найкращий результат у процесі роботи з пацієнтами.
Усі ці питання ми розглядатимемо на бюджетній сесії Львівської міської ради.

Поширити допис: