Керівник фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді Валерій Веремчук закликав підприємців, бізнесменів залучити всі свої зв’язки для купівлі апаратів ШВЛ, захисних засобів для боротьби з потенційною епідемією коронавірусу у Львові.

Відповідне відеозвернення він опублікував на своїй сторінці у фейсбуці.

Зокрема, у ньому Веремчук наголосив: міська рада, депутати виділятимуть гроші для придбання всього необхідного, але є проблема з тим, щоб знайти у продажі і апарати штучної вентиляції легень, і захисні костюми для лікарів, експрес-тести для визначення коронавірусу.

«У суботу завдяки благодійникам з української діаспори у США волонтери «Народної Самооборони» Львівщини доставили у Львів два наркозно-дихальні апарати. А ще за лічені дні ми знайшли постачальників і домовилися про придбання трьох апаратів штучної вентиляції легень. Вони вкрай потрібні для боротьби з коронавірусом. Їхня вартість від 600 тисяч гривень. Гроші надаємо з міського бюджету. Але… Справа зараз не лише у грошах. Кошти будемо виділяти на все необхідне.

Основна проблема – знайти апарати! В Україні їх у продажі практично немає. Тому звертаюся до всіх бізнесменів, підприємців. Залучайте всі свої зв’язки і можливості, щоб знайти потрібне обладнання для львівських лікарень. Це зараз надважливе завдання», – йдеться в зверненні Валерія Веремчука.

Поширити допис: