Маленькі пацієнти дитячої кардіохірургії в Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова лікуватимуться у комфортних умовах. Про це повідомив керівник Народної Самооборони Львівщини, голова медичної комісії Львівської міської ради Валерій Веремчук.
“У лікарні завершили ремонт блоку дитячої кардіохірургії, а ми з Народною Самообороною Львівщини подбали, аби лікарня отримала якісні багатофункціональні ліжка. Розуміємо, що забезпечення лікарні такими ліжками для бюджету міста обійшлося б дорого, адже вартість одного становить близько 30 тисяч гривень. Завдяки нашій тісній співпраці з благодійниками отцем Тарасом Шагалом та Карлом Біндером вдалося організувати прибуття цього очікуваного вантажу з Австрії.
Спільними зусиллями ми крок за кроком покращуємо якість надання послуг у медичних закладах Львова. З бюджету розвитку міста цьогоріч виділено рекордні 440 млн грн на ці потреби, але ці кошти направленні на проведення ремонтних робіт та нове медичне обладнання. Зрозуміло, що для розв’язання проблемних питань коштів не вистачає. Ми зі свого боку намагаємось робити усе, аби перебування пацієнтів у лікарні було максимально комфортним та ефективним. Працюємо!”, – сказав Валерій Веремчук.

Поширити допис: