У четвер, 18 липня, волонтери «Народної Самооборони» Львівщини передадуть у Львівський обласний госпіталь інвалідів війни та репресованих ім. Ю. Липи, що у Винниках, велику партію медичних меблів із Німеччини.

Зокрема, це понад тридцять багатофункціональних ліжок, стільки ж матраців і тумб. Усю допомогу надав німецький благодійний фонд HOPE.

Як розповів керівник «Народної Самооборони» Львівщини Валерій Веремчук, місяць тому у Львові перебував керівник фонду Вольфганг Понто. Тоді він особисто відвідав госпіталь та вирішив долучитися до допомоги цьому медичному закладу.

«Уже три роки поспіль НОРE у рамках гуманітарної програми Міжнародного допомогового комітету передає через наших волонтерів допомогу з Німеччини для львівських лікарень. А у госпіталі Вольфганг на власні очі переконався, що і тут їхня підтримка дуже важлива і потрібна. Вже через місяць після свого візиту він організував першу партію вантажу для покращення умов наших військових у госпіталі», – повідомив Валерій Веремчук.

Нагадаємо, що цьогоріч у березні волонтери вже передавали у госпіталь допомогу з Австрії. Загалом співпраця між «Народною Самообороною» Львівщини та Львівським обласним госпіталем інвалідів війни та репресованих ім. Ю. Липи триває вже два роки.

Поширити допис: