Сьогодні, 14 березня, львівська Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги отримала два наркозно-дихальні апарати. Їх зусиллями благодійників, волонтерів доставили зі США, штату Огайо. Важливо, що апарати мають функцію штучної вентиляції легень.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив керівник «Народної Самооборони» Львівщини Валерій Веремчук.

«У буремні короновірусні часи медичне обладнання, яке дозволить боротися зі складними недугами, – пріоритет. Зрештою, навіть з вірусом чи без нього ці апарати довго служитимуть львів’янам. Наголошу, що вони мають функцію штучної вентиляції легень.

Апарати прибули зі США, штату Огайо. Це стало можливим завдяки зусиллям багатьох небайдужих людей. Доктор Борис Виноградський домовився із американською лікарнею про передачу апаратів до Львова. Пан Мирон Гардецький допоміг із транспортуванням. Сприяв доставці з-за океану і волонтер-благодійник Зенон Чайковський. Його компанія «Chaikovsky Productions» традиційно частину коштів із концертів, фестивалів скеровує на придбання і збір медичного обладнання в США для України.

А вже у Львові всі організаційні моменти на себе взяли волонтери «Народної Самооборони» Львівщини. Передусім велика подяка Ростиславу Терещуку, який скоординував усі процеси», – написав Веремчук.

Також додав, що вже незабаром лікарня Швидкої допомоги на Топольній також отримає партію багатофункціональних медичних ліжок.

Поширити допис: