Керівник фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді Валерій Веремчук вважає недоцільним проведення дочасних місцевих виборів. Окрім того, для розпуску місцевих рад нема правових підстав.

Про це він заявив в ефірі «Правда ТУТ. Львів».

Водночас Веремчук спрогнозував, чим можуть закінчитися місцеві вибори, якщо вони відбудуться найближчим часом.

«Ми побачили результати виборів у в парламент. Обирають бренди. Понад 120 мажоритарників по всій Україні – це «Слуга народу». А якщо взяти, до прикладу, суто Львівщину, то й тут перемогу отримало багато осіб,  яких узагалі не знають, – ні в громадському, ні політичному середовищах. Таке може статися і на місцевих виборах», – коментує він.

За його словами, нинішній тренд такий, що 40%, а то й більше, до рейтингу кандидатам додають партійні бренди. Виборці не зважають ні на особистість кандидата, ні на його діяльність.

«Думаю, що багато людей, які віддавали свої голоси по мажоритарці, опираючись суто на бренд, навіть не знають імен тих, кого обирали. Отримали ті ж партійні вибори, тільки з прізвищем. І тут, на жаль, варто констатувати не бажання у виборці аналізувати, невисоку політичну освіченість», – резюмував Веремчук.

 

Поширити допис: