Сьогодні, 15 грудня, до Львова з Німеччини прибув черговий «Різдвяний конвой», який привіз 9000 подарунків для дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
«Різдвяний конвой» – це соціальний проєкт, який реалізовують представники Freunde helfen Konvoi Dresden «WPK WeihnachtspackchenkonvoigGmbH» з Німеччини у партнерстві з Народною Самообороною Львівщини та громадською організацією Lviv International Rotary Club.
Подарунки, які були зібрані німецькими школярами та їх родинами ми передаємо Службі у справах дітей Львівської ОДА, аби вони найближчим часом потрапили до діток, які цього потребують.
Окрім того, 2 тисячі різдвяних пакунків ми передаємо у Центр допомоги сім’ям учасників АТО, де їх отримають дітки наших Героїв – учасників бойових дій російсько-української війни.
«Різдвяний конвой» – це справжня різдвяна магія, яка приносить у наші серця трохи казки, добра і дива. Щиро дякую усім, хто долучився до цього проєкту. Дякую усім волонтерам, які відгукнулися і стали помічниками святого Миколая. Дякую нашим німецьким партнерам та усім людям доброї волі, які роблять цей світ кращим і несуть людям світло надії.
У цей передріздвяний час люди по всьому світу дарують один одному подарунки. Мені дуже приємно, що наша волонтерська команда «Народної Самооборони Львівщини» є частинкою цієї безперервної ланки добра та людяності. Щиро радію, коли вдається реалізувати такий масштабний проєкт для наших діток. Нехай віра у різдвяне диво живе у їхніх серцях вічно.
Принагідно вітаю усіх зі світлим святом Різдва Христового. Нехай у Ваших домівках буде чутна гучна українська коляда! Нехай у Новому році відійдуть усі негаразди, а радість і щастя будуть примножені. Добра, наснаги та міцного здоров’я кожній українській родині», – керівник ГФ «Народна Самооборона Львівщини» Валерій Веремчук.

Поширити допис: