Перебуваючи з робочою поїздкою у Кракові відвідали греко-католицьку церкву Воздвиження Хреста Господнього, де відбувалося вінчання Степана Бандери із його дружиною Ярославою Опарівською. Вінчав їх о. Степан Граб, свідками були Люба Лемик і молодший брат Степана Бандери Василь Бандера, який загинув у 1942 році в Освенцимі. Це особливе місце, яке обов’язково варто відвідати у Кракові. Про це розповів депутат Львівської міської ради, голова медичної комісії ЛМР Валерій Веремчук.
Щиро дякую отцю Петру, який зараз є настоятелем церкви. Дякую, що бережете пам’ять та духовно підтримуєте і провадите українців, які мешкають в Кракові.
Окрім того, ми побували біля пам’ятної таблиці Митрополиту Андрею Шептицькому, яку свого часу освятив Папа Римський Іван Павло ІІ. Таблиця встановлена на будинку, де колись мешкав Митрополит Андрей.
Також разом із колегами вшанували пам’ять жертв Голодоморів. Ми пам’ятаємо трагедію нашого народу і розповідаємо про неї, адже правду мають почути у кожному куточку світу.

Поширити допис: