Відкрите, відверте особисте спілкування з громадянами, публічні дебати з опонентами – це найкращий спосіб на ділі утверджувати нові стандарти для нової політики.

У цьому переконаний керівник фракції «Народний контроль» у ЛМР та ГФ «Народна Самооборона» Львівщини Валерій Веремчук, який зараз балотується до парламенту по 116 виборчому окрузі у Львові.

Зокрема, у пʼятницю, 21 червня, він уже провів відкриті дебати зі своїм конкурентом по округу Іриною Подоляк, які організовує львівський Прес-клуб. Ще раніше анонсувалися дебати Веремчука із Миколою Княжицьким. Втім пан Княжицький напередодні дебатів раптово відмовився від дискусії.

«Знаю, що кілька кандидатів-колег по 116 округу уже відмовилися від дебатів. Направду, не знаю причин і не хочу фантазувати на цю тему, чи будувати припущення. Я особисто переконаний, що маємо на ділі будувати нову політику – відкриту, прозору та відповідальну. Ми повинні спілкуватися, а за необхідності і сперечатися. Ми всі задекларували готовність захищати українські цінності і європейський вектор для країни, відстоювати інтереси Львова. Це все загальне, а от нюанси, конкретні кроки – впевнений, що львів՚янам, і нам самим буде корисно і доцільно чути і знати, хто з чим іде в парламент», – написав Веремчук на своїй сторінці у Фейсбук.

Окрім того, він наголошує, що літо і особисті передвиборчі кампанії – не привід, щоб перестати виконувати свої основні обовʼязки як депутата Львівської міської ради.

«Окрема і дуже важлива частина роботи депутата  – зустрічі з людьми. Літо, гарна погода – можна спілкуватися з мешканцями просто біля їхніх будинків, на відкритих майданчиках. Зокрема, в мене й моїх колег зараз дуже щільний графік – практично щодня зустріч то в Рясному, то на Левандівці, то на Топольній, на Виговського, Каховській, Патона. І це не має жодного стосунку до виборів. Ми з колегами так робимо уже майже чотири роки – відколи нас обрали представляти інтереси громади. Саме відкрите, відверте особисте спілкування з громадянами – це найкращий спосіб на ділі утверджувати нові стандарти для нової політики. Робив це завжди і надалі готовий до розмови з усіма», – наголошує Валерій Веремчук.

Нагадаємо, 10 червня під час партійного з՚їзду «Громадянська позиція» висунула Валерія Веремчука кандидатом до парламенту. 19 червня ЦВК зареєструвала Веремчука кандидатом по 116 одномандатному виборчому окрузі у Львові.

Ще раніше Веремчук заявив про свою готовність балотуватися у Верховну Раду України.

 

 

 

 

Поширити допис: