“Цьогоріч до голосування за проекти “Громадського бюджету” долучилось понад 145 тисяч мешканці Львівської міської територіальної громади, які віддали свої голосів. Це вражаючий результат, адже попри пандемію коронавірусу, такі результати голосування – це є 40% ріст активності у порівнянні з минулим роком. Зокрема, абсолютна більшість людей голосували онлайн – понад 99%, попри те, що ЦНАПи були відкриті для тих, хто не мав можливості проголосувати через BankID.
Очевидно, що дана ініціатива користується великою підтримкою серед громадськості і покладає великі надії на якісну реалізацію в майбутньому всіх проектів-переможців. Однак варто наголосити, що в вподальшому існує потреба передбачити механізм реалізації всіх проектів, які пройшли розгляд, отримали значну підтримку від львів’ян, але не стали переможцями.
Зважаючи на це сьогодні, на сесії Львівської міської ради звернувся до міського голови Львова Андрія Садового з проханням надати інформацію про стан реалізації проектів, які отримали перемогу в Громадському бюджеті 2020 року та мали були завершені в 2021 році, а також про те, в якому обсязі проведені оплати за вищезгадані проекти. Також вважаю за необхідне напрацювати стратегію співпраці виконавчих органів Львівської міської ради з авторами проектів Громадського бюджету, які не перемогли, однак також набрали велику кількість голосів”, – сказав голова медичної комісії Львівської міської ради Валерій Веремчук.

Поширити допис: